Про телестудію

У НУК ім. адмірала Макарова Україні реалізовано проект студентського телебачення НУК ТВ, метою якого стало відображення поточних подій, наукових досягнень, культурних і спортивних заходів університету, прославляння видатних діячів, випускників та кращих студентів університету, відображення соціальної думки студентства з актуальних проблем університету та країни, а також для підвищення інформованості студентів про діяльність органів студентського самоврядування та залучення нових активістів.

LQTISJMlD94

n6iI55RP1e4

Напевно, вже кожен студент Національного університету кораблебудування знає про телебачення НУК ТВ. І це не дивно, адже цьому підрозділу Студентської республіки 28 грудня 2011 року виповнилося 2 роки. А це означає, що вже 2 роки поспіль творчі та креативні студенти оперативно готують для вас новини, працюють над новими сюжетами, знімають цікаві ролики та розробляють авторські телевізійні програми.

НУК ТВ можна побачити також на місцевих та обласних телеканалах, ну і, звичайно, в мережі Інтернет. За півроку існування каналу НУК ТВ на сервісі Youtube він набрав десятки тисяч переглядів, а статистика показує, що студентське телебачення нашого внз дивляться не тількі в інших містах України, але і за кордоном. НУК ТВ постійно розвивається, намагаючись зробити кожний випуск більш інформативним, пізнавальним  та цікавим для вас!

НУК-ТВ реалізується виключно студентами НУК і співпрацює з усіма структурними підрозділами університету. Телероботи колективу НУК-ТВ неодноразово ставали переможцями  фестивалів та конкурсів різних рівнів.

НУК-ТВ пропонує висвітлення та анонсування подій на сайті телебачення і телеекранах в університеті, створення відеороликів, презентаційних фільмів, спецефектів, зйомку заходів,  монтаж, переклад та озвучування українською, російською та англійською мовами.

Новини

Основний відділ НУК-TV , який займається висвітленням останніх наукових, культурних та спортивних подій університету, міста та країни.

Students_VoiceStudent`s Voice

Програма, в якій розглядаються хвилюючі студентів питання. Кожен випуск присвячується окремій темі, в рамках якої проводиться опитування студентів та фахівців.

Розыгрыш № 1.Still001

Student`s Fun

Набридли нудні будні, хочеться більше різноманітності? Тоді програма НУК-TV «Student’s Fun» надасть чудову можливість відволіктися від усієї метушні. Ми покажемо різні розіграші й кумедні ситуації, і у вас залишаться тільки позитивні враження.

gO_FySwLzGc

Конференції

Наука – це найголовніша і цікава частина діяльності університету.Тому цій сфері завжди присвячено дуже багато конференцій і наукових читань. І для того, щоб висвітлювати ці події нами була створена спеціальна програма. З неї ви зможете дізнатися все про тематику доповідей, учасниках і звичайно ж переможців.

ВСР

Медіа-підтримка Всеукраїнської ради студентів

Всеукраїнська рада студентів (ВРС) – добровільне об’єднання органів студентського самоврядування, консультативно-дорадчий колегіальний орган при Міністерстві освіти і науки України, утворений з метою сприяння розвитку студентського самоврядування, більш повного врахування інтересів студентської молоді при виробленні та реалізації політики України у сферах вищої освіти.

.